Állásajánlatok

Webáruházunkba új kollégát keresünk

Rövidáru- és Méteráru Webáruházunkba heti 30 órás munkaidős állásba, szeptemberi kezdéssel új kollégát keresünk, aki webshop rendelések fogadásával, összekészítésével, számlázással és csomagok feladásával foglalkozik.

Feladatok:
rendelések fogadása, ellenőrzése
rendelések összekészítése, számlázása
csomagok feladása
beérkező áru ellenőrzése, árazása, bevételezése
új termékek fotózása, feltöltése a rendszerbe
facebook posztok készítése

Elvárások:
webáruházban szerzett tapaszlalat
számítógépes ismeret
rövidáru és textil alapismeretek
önálló, precíz munkavégzés
jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelenthet:
varrási ismeretek/tapasztalat

Amit mi nyújtunk:
Korrekt bérezés
Dolgozói kedvezmény

Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület Csömöri út 130.

Jelentkezés: fényképes önéletrajz küldésével a info@rofosbolt.com e-mail címre

Az e-mail tárgya: Jelentkezés Webáruházba
További kérdések esetén keressenek minket a megadott e-mail címen, kérdéseikre szívesen válaszolunk.